Montaż kamer i monitoringu w Warszawie

Systemy monitoringu umożliwiają kontrolowanie okolicy, zapobiegają aktom wandalizmu oraz pozwalają mieszkańcom lub pracownikom danego obiektu czuć się bezpiecznie. Jako firma, która już od 1983 roku zajmuje się świadczenie usług z zakresu montażu monitoringu i kamer zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości produkty, które umożliwią pełen nadzór obiektu i jego terenu. Wykorzystujemy nowoczesne i najbardziej niezawodne techniki, dzięki czemu umożliwiamy Państwu pełen nadzór nad obiektem oraz nad przynależnym mu terenem. Oferowany przez nas szeroki wachlarz rozwiązań pozwoli zapewnić bezpieczeństwo każdej firmie, spółdzielni, wspólnocie mieszkaniowej oraz kwaterom prywatnym.

Kamery monitoringu CCTV

W swojej ofercie posiadamy również montaż monitoringu CCTV, które doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie banków, sklepów oraz innych instytucji publicznych. Systemy te pozwalają na rozpoznanie twarzy i identyfikację osób, które dopuściły się nielegalnego czynu na ich terenie.

Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz terminowe wykonanie usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu monitoringu oraz kamer. Działamy na terenie Warszawy i okolic.  


Kamery to urządzenia przetwarzające obraz światła na sygnał elektryczny. Od prawidłowego wyboru podzespołów zależą jakość obrazu i praca całego systemu. Odpowiedni dobór kamer użytych do budowy systemu to szereg czynników wpływających na jego dobrą pracę.

Najważniejsze z rzeczy, o których należy pamiętać podczas montażu monitoringu CCTV to:

  • czułość kamery – ilość światła padająca na przetwornik służąca do wytworzenia obrazu video
  • rozdzielczość – podawana w liniach, niezbędna do identyfikacji osób lub przedmiotów
  • typ kamery – kolorowa lub czarno-biała
  • sposób sterowania
  • automatyka kamery
prev next

KAMERY KOPUŁKOWE

Kamery kopułkowe to jedne z najczęściej stosowanych kamer do obserwacji wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Kamery kopułowe typu wandaloodporne to idealne rozwiązanie stosowane w przypadku obserwacji miejsc szczególnie narażonych na akty wandalizmu. Kamery wandaloodporne posiadają wzmocnioną, szczelną obudowę, odporną na uderzenia tępym narzędziem. Kamery kopułowe wandaloodporne występują wyłącznie w wysokiej rozdzielczości, w wersjach z oświetlaczami podczerwieni , kolorowej oraz dzień/noc.


KAMERY ZINTEGROWANE

Kamery zintegrowane z diodami IR to rozwiązanie dla systemów, która dostarcza najwyższej jakości obraz zarówno podczas pracy w warunkach dziennych, jak i nocnych. Cechą wyróżniającą prezentowaną kamerę jest możliwość stabilnej i co ważniejsze efektywnej pracy w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo, ze względu na swoje niewielkie wymiary nie wpływają ujemnie na estetykę wnętrza czy architektury budynku. Kamery te posiadają doskonałą jakość obrazu poprzez zastosowanie wysokiej klasy przetworników Super HAD CCD oraz wbudowanego mechanicznego filtra podczerwieni. Wszystkie wersje kamer zintegrowanych posiadają daszek oraz odpowiednią normę szczelności, która przy spełnieniu dodatkowych warunków stwarza możliwość montażu kamer na zewnątrz.


KAMERY KOMPAKTOWE

Kamery kompaktowe to urządzenia stosowane do obserwacji wewnątrz pomieszczeń w systemach telewizji dozorowej. Jeśli spełnimy kilka ważnych warunków dotyczących oświetlenia kamery te mogą również służyć do obserwacji na zewnątrz. Kamery kompaktowe charakteryzują się czystością obrazu oraz dobrą jakością odwzorowania kolorów. Kamery typu kompakt nie są standardowo wyposażone w obiektyw. Przed zamontowaniem kamery należy wyposażyć ją w odpowiedni obiektyw oraz uchwyt lub obudowę w zależności od warunków w jakich kamera będzie pracować.


KAMERY OBROTOWE

Kamery obrotowe stosuje się do obserwacji kiedy zachodzi potrzeba monitorowania kilku obiektów i postaci za pomocą jednej kamery. Urządzenia te wykorzystywane są również w sytuacji, w której operator musi mieć możliwość sterowania położeniem kamery, w celu monitorowania przemieszczającego się obiektu. Kamery obrotowe umożliwiają ruch obiektywu w poziomie oraz w pionie. Kamery posiadają funkcją optycznego zbliżenia obrazu, zoom cyfrowy, wysoką prędkość zmiany położenia, automatyczne strojenie ostrości oraz przesłony. Dzięki rozbudowanym możliwościom możemy używać klawiatury sterującej lub joysticka do poruszania głowicą kamery. Do zalet tych kamer należą: funkcja patrolowania tras, strefy prywatności oraz automatyczne śledzenie poruszających się obiektów.